pon.

Aktualności

Gornik 09 Myslowice - Podlesianka Katowice 2002

• autor: trenerka.paula, 2014-09-08 09:06

Realizacja celów meczowych oraz wielka skuteczność tak krótko można podsumować dzisiejszy mecz.

Worek z bramkami otworzył dziś Sebastian Suski, który strzelił w 12 minucie, następnie strzelali Jakub Zając ( 26'), Jakub Brzeski ( 29',30') i do przerwy mieliśmy 4:0. Dobra gra sprawiła ze po przerwie strzelali Wojciech Cieślik ( 31'), Seweryn Nilipiuk ( 36'), Jakub Brzeski strzelił swoja 3 bramkę ( 36'), Maciej Stachoń strzelił z rzutu wolnego w 49', Sebastian Kic ( 50', 53') oraz Łukasz Stachoń ( 57',59').

To był dobry mecz w wykonaniu naszych napastników, którzy strzelali bramki, ale w piłce nożnej najważniejsza jest drużyna! I cala drużyna zasługuje na pochwały! Brawo chłopaki !

Plusy meczu:

Suski Sebastian ( +), Brzeski Jakub ( + ), Cieślik Wojciech ( + ), Pławecki Mikołaj ( + ), Kaczmarczyk Dominik ( + ), Stachoń Maciej ( + ), Stachoń Łukasz ( + ), Zapała Miłosz ( + ), Kic Sebastian ( + ), Nilipiuk Seweryn ( + ), Zając Jakub ( + ), Tuszyński Tymoteusz ( + ), Opałka Radosław ( + ).

Przypominam wszystkim rodzicom, którzy zapłacili 30 zł. za badania z MOSiRu, że dziś jest lekarz sportowy o 15:00 ul. Bończyka 32 z, trzeba udać się z wynikami badań . Wszyscy których dziś nie pójdą do lekarza kolejną szanse mają w środę 10.09 o godzinie 18:00 na Górniku, wtedy trzeba przygotować 30 zł. za badanie.