Aktualności

Czwartek oraz weekend z Gornikiem

• autor: trenerka.paula, 2014-09-18 18:31

W czwartek na stadionie Lechii 06 miał miejsce kolejny mecz rocznika 2003.

Dużo kibiców oglądało to spotkanie z trybun, a kiedy mowa o kibicach warto wspomnieć, że rocznik 2002 licznie zebrany na tym meczu będzie kibicował rocznikowi 2003 na meczach, a rocznik 2003 będzie kibicować rocznikowi 2002. Akcja "gram i wspieram swój klub" ma na celu przede wszystkim zwiększyć zainteresowanie wszystkich piłkarzy oraz zjednoczenie w chwilach meczu.

Wróćmy jednak do meczu... spotkanie z Lechia 06 było bardzo nierówne w wykonaniu Naszego zespołu. Pierwsza słaba połowa, której efektem był tylko rzut karny strzelony w 22 minucie przez Zapałę Miłosza. Pod koniec pierwszej połowy przeciwnikom udało się wyrównać i na przerwę schodziliśmy z rezultatem 1:1. W drugiej odsłonie meczu strzelali już tylko zawodnicy Naszego Górnika. Dominik Kaczmarczyk pokonał bramkarza Lechii trzykrotnie w 45', 56', 60' swoja bramkę dołożył również Mikołaj Pławecki w 58 minucie i z boiska Lechii schodziliśmy z wynikiem 5:1.

Na meczu został wybrany plus meczu, tym razem były to osoby które przez cały mecz prezentowały swoja dobra grę- Miłosz Zapała, Radosław Opałka i Dominik Kaczmarczyk.

W niedziele czekają Nas dwa mecze, pierwszy zagra rocznik 2002 u siebie o godzinie 9:30. Na ten mecz przychodzą wszyscy zawodnicy rocznika 2003 żeby kibicować oraz o godzinie o godzinie 13:00 rocznik 2003 zagra w Chorzowie. Kadry na te spotkania są podane poniżej.