Aktualności

Kocina u siebie :)

• autor: trenerka.paula, 2015-05-10 15:16

Niedziela, niebo zachmurzone, pogoda deszczowa- tak dziś zapowiadał się dzień.

U siebie grali, najpierw rocznik 2002 podejmowali dotychczasowego lidera - MKS Pogoń Ruda Śląska. Mecz był na wysokim poziomie piłkarskim oraz walecznym. Pierwsza bramka padła w 6 minucie dla drużyny przyjezdnej. Na co w 22 minucie odpowiedział Wojciech Cieślik pokonując bramkarza gości, trzy minuty później Sebastian Suski pomknął prawym skrzydłem i było 2:1 dla nas. Nie ustrzegliśmy się błędu i w 41 minucie wyrównał zawodnik Pogonii. Drużyna Górnika przeprowadzała jeszcze ataki i do końca chciała wygrać to spotkanie, po 60 minutach mogliśmy się cieszyć z remisu. Plusa meczu zdobyła cała drużyna.

Zaraz po meczu rocznika 2002 grali piłkarze 2003, przeciwnikiem był UKS Jedność Siemianowice Śląskie. Mecz nie mógł się zacząć lepiej dla Nas, ponieważ wyszliśmy na prowadzenie za sprawą bramki Seweryna Nilipiuk. Drużyna Jedności szybko jednak wyrównała i mieliśmy 1:1. Do przerwy wynik 2:1, strzelił Miłosz Zapała. Po przerwie byliśmy świadkami wielu ciekawych akcji Naszego zespołu, które przełożyły się na bramki i tak Miłosz Zapała podwyższył wynik do 3:1 oraz waleczna akcja Radka Opałka zakończyła się golem Daniela Zielosko. Plusem meczu zostaje cała drużyna.