K.S Górnik 09 Mysłowice - strona nieoficjalna

pon.

Turniej na Lechii

• autor: trenerka.paula, 2015-08-23 22:40

Dziś zawodnicy i zawodniczki z roczników 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 i 2009 mieli możliwość zmierzyć się w sąsiedzkim turnieju "Koniec Wakacji" organizowany przez klub Lechię 06 Mysłowice. Na wstępie serdeczne podziękowania dla Klubu Lechia 06 za zaproszenie na ów Turniej i możliwość wystąpienia w dwóch rocznikach. Dwa boiska na których się działo :), można było zobaczyć dużo ciekawych akcji i fantastycznych bramek.
Rocznik 2003 na turnieju reprezentowali zawodnicy na co dzień grający w lidze młodzików starszych: Nosolik Patryk, Kaczmarczyk Dominik, Zapała Miłosz, Nilipiuk Seweryn, Zając Jakub, Cieślik Dominik, Zielosko Daniel, Kuwik Mateusz, Szewczyk Filip i Pławecki Mikołaj.
Pierwszy mecz graliśmy z pierwszym zespołem gospodarzy, nie był to dobry mecz w Naszym wykonaniu ponieważ było widać, że powoli wracamy z wakacji... Ze stanu 1:0, Daniel Zielosko doprowadził do remisu 1:1 i takim wynikiem skończył się mecz.
W drugim meczu przeciwnikiem była Lechia 06 drugi zespół. Z sekundy na sekundę zawodnicy Kociny się rozkręcali i po bardzo ładnych akcjach padały bramki. Strzelali: Patryk Nosolik, Jakub Zając, Dominik Kaczmarczyk i Miłosz Zapała- 0:4.
Ostatni mecz graliśmy z Unią Kosztowy, bardzo dobra pierwsza połowa po której było 2:1 dla Unii, a jedną bramkę strzelił Miłosz Zapała. Po przerwie zabrakło zespołu i gry formacjami, wszyscy zapędzili się do odrabiania strat i przegraliśmy 5:1.
Rocznik 2003 zajął 2 miejsce na Turnieju uznając wyższość zespołu Unii Kosztowy. Natomiast Jakub Zając zasłużenie dostał statuetkę dla Najlepszego Zawodnika Turnieju. Brawo Kuba, brawo drużyna !!!

Ogromnym zaskoczeniem był występ zespołu, który rywalizował z zawodnikami 2005. Na co dzień piłkarze i piłkarka trenujący głównie u trenera Huberta Wilka. W Naszych szeregach było 2 zawodników z tego rocznika, a cała reszta to dużo młodsi piłkarze, którzy bardzo dzielnie walczyli i za to należą im się ogromne brawa!!! W Turnieju grali: Aleksandra Głowacka, Oskar Tomecki, Krzysztof Siudziak, Jakub Sarnociński, Bartosz Karliński, Piotr Nosolik, Wojciech Zielosko i Tymoteusz Piekarczyk.
Piłkarze z Lechią 06 strzelili 2 bramki ( Piotr Nosolik, Krzysztof Siudziak), z Chełmem Śląskim aż 6 bramek ( Piotr Nosilik 3, Krzyś Siudziak, Wojtek Zielosko) a z Unią Kosztowy dzielnie walczyli. Nasz najmłodszy zawodnik na Turnieju to Oskar Tomecki, który był o 4 lata młodszy od zawodników z którymi się kiwał na boisku.
Zawodnicy i Olcia zajęli 3 miejsce w całym Turnieju.
Dziękuję wszystkim zawodnikom za piłkarsko spędzoną Niedziele.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.