K.S Górnik 09 Mysłowice - strona nieoficjalna

pon.

01-2019

Tak grali Młodziki i Trampkarze.

• autor: trenerka.paula, 2016-05-08 13:29

Zacznijmy od 30.04 wtedy też rocznik 2002, czyli Trampkarze rozgrywali swój ostatni mecz u siebie. Mimo porażki 4:2 mecz można zaliczyć do ładnych widowisk. Dwie bramki dla Naszej drużyny strzelił Maciej Stachoń.

W tym miejscu chciała bym bardzo serdecznie podziękować wszystkim chłopakom rocznika 2002 za grę do samego końca. Mocno trzymam kciuki za rozwój Waszej piłkarskiej „kariery” i będę obserwować Wasze poczynania na boisku. Dziękuję, że zawsze mogłam na Was liczyć! Powodzenia Panowie!

Rocznik grał w składzie: Włodarczyk/ Dusza – Kozłowski, Kaczmarek K, Pławecki, Malajka, Kaczmarek P, Cieślik W, Zając, Stachoń Ł, Patalas, Stachoń M.

W weekend majowy Młodziki grali również u siebie i po emocjonującym meczu wygrali 2:1. Przeciwnikiem była Gwiazda z Rudy Śląskiej silny zespół, którzy bardzo dobrze prezentował się grając w ósemkę. Dwie pięknej urody bramki dla Naszej Kociny strzelił Mikołaj Pławecki.

Dziś (8.05.2016r. ) również grali zawodnicy i zawodniczki rocznika 2003, tym razem z zespołem Naprzód Lipiny. Od początku mecz był zacięty, natomiast niewykorzystana sytuacja na początku meczu zemściła się straconym golem. Przegrywaliśmy 1:0, ale nie podcięło Nam to skrzydeł i osiem minut później doprowadziliśmy do wyrównania za sprawą bramki Jacka Zawady, jak się później okazało nie była to jedyna bramka Jacka z tym meczu. Następnie błąd w obronie i Lipiny po raz kolejny wyszli na prowadzenie, na szczęście do przerwy udało Nam się wyrównać i w 30 minucie po „koronkowej” akcji w polu karnym przeciwnika bramkę tym razem kolanem strzelił Jacek Zawada. Druga połowa to bardzo dobra gra Naszego zespołu, w 35 minucie został podyktowany rzut wolny na połowie przeciwnika. Do piłki podszedł Jacek Zawada i strzelił mocno w bramkę, bramkarz wyczuł strzał, ale piłka po palcach wpadła do bramki.
Wynik 2:3 dla Górnika i ze Świętochłowic wracamy z 3 punktami.

Gratulacje dla całego zespołu, który jak kolektyw walczy na boisku.

W meczu grali: Włodarczyk – Kaczmarek K, Szewczyk, Bargieła, Kaczmarek P, Pławecki, Zając, Zielosko, Siudziak – Cieślik D, Zawada, Rosikoń, Bernaś.

Następny mecz Młodzików już w Czwartek (12.05) o godzinie 18:00 na Stadionie KS Górnik 09 Mysłowice, wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy zmierzymy się z Uranią Ruda Śląska. A już za tydzień w Niedzielę ( 15.05) czeka Nas kolejny wyjazdowy mecz z Wyzwoleniem Chorzów o godzinie 9:00.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nowa galeria
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.